Shërbimi i dorashka Nitrile, dorashka Latex, dorashka PVC. dorashka anti-prerë, dorashka kopshtarisë.

na prezantoj.

themeluar në vitin 2006

Ne jemi të vendosur në qytetin e Xinji me qasje të përshtatshëm të transportit. Kompania jonë zë një sipërfaqe prej 10, 596 m2 dhe ka objektet e PU / PVC / Nitrile / Latex linjë prodhimi automatike avancuar. kapacitet vjetor të prodhimit tonë është 1,8 milion duzinë dedikuar për kontroll të rreptë të cilësisë dhe shërbimit të zhytur në mendime të konsumatorëve, anëtarët tanë staf me përvojë janë gjithmonë në dispozicion për të përmbushur kërkesat tuaja dhe për të siguruar kënaqësinë e plotë të konsumatorëve. Në vitet e fundit, kompania jonë ka prezantuar një seri të pajisjeve të avancuara, duke përfshirë PU / PVC / Nitrile / Latex linjë prodhimi automatike, thurje makine. Përveç kësaj ne kemi marrë certifikata CE. Prodhimet tona janë të eksportohen edhe për klientët në vende dhe rajone të tilla si Amerika e Veriut, Amerika e Jugut, Evropa Lindore, Evropën Perëndimore, Afrika e Jugut, Afrikën e Veriut, Azinë Juglindore, në mes të Lindjes etj Ne gjithashtu të mirëpritur OEM dhe ODM urdhërat. Nëse zgjedhjen e një produkti aktual nga katalogu ynë ose duke kërkuar ndihmë inxhinierike për aplikimin tuaj, ju mund të bisedoni me qendrën tonë të shërbimit të klientit në lidhje me kërkesat tuaja ndihmuese. Parim ynë është: Detail vendos suksesit apo dështimit. Ne mirëpresim ngrohtësisht konsumatorët nga brenda dhe jashtë vendit për të krijuar bashkëpunim dhe për të krijuar një të ardhme të shkëlqyer me ne së bashku.

PRODUKTET

Dorashka SUNNYHOPE SIGURIA MBROJTJA

  • Produkte Featured
  • Arritje të reja
  • facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube
WhatsApp Online Chat!