служба на нитрилна ракавици, латекс ракавици, ПВЦ ракавици. Анти-намалување на ракавици, градинарството ракавици.

Воведување на нас.

основана во 2006 година

Ние се наоѓа во градот Xinji со удобен превоз пристап. Нашата компанија зафаќа површина од 10, 596 м2 и има напредни објекти на СТП / PVC / нитрилна / латекс автоматска линија за производство. Нашиот годишен капацитет на производство е 1,8 милиони десетина посветен на строга контрола на квалитет и внимателен услуга по продажбата, нашите искусни членови на персоналот се секогаш на располагање за да се задоволат вашите барања и да се обезбеди целосна задоволството на клиентите. Во последните неколку години, нашата компанија воведе серија на напредни опрема, вклучувајќи СТП / PVC / нитрилна / латекс автоматска линија за производство, машина за плетење. Покрај тоа што ги имаме прибавено CE сертификати. Нашите производи се извезуваат на клиенти во тие земји и региони, како Северна Америка, Јужна Америка, Источна Европа, Западна Европа, Јужна Африка, во Северна Африка, Југоисточна Азија, Блискиот Исток и др Ние исто така добредојдени ОЕМ и ODM наредби. Дали изборот на сегашниот производ од нашиот каталог или бараат инженеринг помош за вашата апликација, можете да разговарате со нашата служба за корисници центар за вашите барања извори. Нашиот принцип е: Детална одлучува успехот или неуспехот. Им посакуваме топло добредојде на клиентите од дома и во странство да се воспостави соработка и да се создаде светла иднина заедно со нас.

ПРОИЗВОДИ

SUNNYHOPE ЗАШТИТА БЕЗБЕДНОСТ Ракавици

  • Избрана Производи
  • Нови пристигнувања
  • Фејсбук
  • Instagram
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube
WhatsApp Онлајн Chat!